Yazılım Telegram Kanalları


Yazılım Telegram Kanalları Kategorisindeki Telegram Kanalları Listesi.
Bu kategoriye daha fazla Telegram Kanalı ekleyebilirsiniz! Yeni Kanal Ekle

Filtreleme
Termux Hack Tools Telegram Kanalı...
2.448 Üye
(0)
"Programming with Nazrin" Telegram Kanalı...
1.678 Üye
(0)
Disney + Hesap Telegram Kanalı...
963 Üye
(1)
Postegro İnstagram Gizli Hesapları Gör Telegram Kanalı...
18 Üye
(0)
𝐌𝒐𝒐𝐧𝐋𝐢𝐠𝐡𝐭🌓 Telegram Kanalı...
4 Üye
(1)

Yazılım Telegram Kanalları

Telegram, internet ile çalışan bir programdır. Akıllı telefonlarda, internete girebilen tablet ve bilgisayarlarda telegram programına giriş yapılabilmektedir. WhatsApp tarzı programlara benzerliği ile gündeme gelen telegram programı bir iletişim aracı olarak karşımıza çıkmaktadır. Telegram, güvenilirliği açısından oldukça başarılı bir uygulamadır. Anlık mesajlaşma, anlık sesli ve görüntülü konuşma özelliklerinin yanı sıra telegram grupları ya da telegram kanalları aracılığı ile geniş bir kitleye hitap etmektedir. Oyundan müziğe, müzikten eğitime, eğitimden hobi alanlarına, hobi alanlarından güncel haberlere kadar çok geniş bir konu dağılımı mevcuttur. Aklınıza gelebilecek her konuda telegram kanalı bulunmaktadır. Çok geniş bir konu yelpazesi vardır. Tamamen kullanıcının tercihine bağlı olarak seçilmektedir.

 

 

Yazılım Telegram Kanalları Listesi

 

Telegram sistemini indirebilmek için öncelikli olarak yapmanız gereken akıllı telefonunuza Telegram sistemini indirebilmeniz gerekir. Daha sonrasında ise aktif olarak kullanımda olan akıllı telefonunuzda kullandığını numaranızı girmeniz halinde akıllı telefonunuza mesaj gelmesi gerekir. Bu gelen mesajda telegram üyelik kodu yazmaktadır. Bu gelen telegram üyelik kodunu telegram sisteminde ilgili kısma kodlamanız halinde işleminiz gerçekleşecektir. Siz değerli üyelerin kendi tercihine bağlı olmak kaydı ile profil fotoğrafı yükleyebilirsiniz. Profil fotoğrafı yükledikten sonraki adım ise isim ve soy isminizi ilgili sütuna ekleyerek telegram dünyasına katılmış olacaksınız. Anlık mesajlaşma, anlık sesli ve görüntülü konuşma sisteminiz aktifleşmiş olacaktır.

Yazılım telegram kanalları yazılım ile ilgili merak ettiklerinize cevap bulmanız için uygun bir platformdur. Programlama hakkında bilgi paylaşımı yapılmaktadır. Bu yazılım telegram kanallarından olan Software Notes (Yazılım notları) bunlardan sadece biridir. Kanala katılabilmek için "Kanalı Görüntüle" butonuna basmanız yeterli olacaktır. Daha sonrasında telegram kanalına ulaşma imkânınız olacaktır. Bu yazılım telegram kanallarından bir diğeri ise Açık kaynak ve Özgür yazılım kanalıdır. Bu kanalda da bilgi paylaşımları yapılmaktadır. Yazılım alanına ilgisi olanların muhakkak en az bir tane kanala abone olduğu veriler arasındadır. Hem sosyalleşip hem bilgi edinerek bilinçlenme imkânı sunulmaktadır.

Bunların yanı sıra telegram aracılığı ile iş bulma imkânınız da mevcuttur. Yazılımcı iş ilanları telegram kanalı aracılığı ile güncel iş ilanlarına da bur kanal üzerinden ulaşabilirsiniz. Tek yapmanız gereken kanala abone olmaktır. Daha sonrasında güncel ilanlar size bildirim ile iletilecektir. Teknoloji çağında yaşarken hayatı kolaylaştırmak adına teknolojisi kullanmakta fayda vardır. Bu kanal sayesinde çok kısa bir sürede iş sahibi olabilirsiniz. İşverenler çalışan arıyor, çalışanlar ise iş arıyor. Ama bu arayış iyi bir şekilde yönetilmediği takdirde pozisyonlar açık kalıyor ve kimse memnun olamıyor. Bu tarz telegram kanalları sayesinde iş ile çalışan aynı platformda toplanmış oluyor. İşsizliğin bu kadar çok olmasının sebeplerinden biri de budur aslında. İş ile çalışanı bir araya getirememekten kaynaklanmaktadır. En avantajlı kısmı ise sizin çalışmak istediğiniz alana özgü bir kanal olması halinde paylaşım kirliliği de ortadan kalkarak sadece ulaşmak istediğiniz, takip etmek istediğiniz bilgiye ulaşıyorsunuz.

Bir başka yazılım telegram kanalı ise yazılım ve dayanışma telegram kanalıdır. Bu kanal yazılıma giriş ve gelişme bölümlerinde bilgi, iletişim ve yardımlaşmanın olduğu bir kanaldır. Yazılım ile ilgili bilgiler paylaşılmaktadır. Merak ettiklerinize cevap bulacağınız, projelerinize destek verilen telegram kanalıdır. Yazılım programları öğrenebilir ve aynı zamanda sosyalleşebilirsiniz. Paylaşımları sürekli olarak takip etmeniz halinde yazılım hakkında iyi bir yol kat edebilirsiniz.

Yazılım topluluğu telegram kanalında ise kod paylaşımları yapılmaktadır. Yazılım işi yapanların, yazılıma ilgi duyanların ve öğrenmek isteyenlerin bir araya geldiği bir kanaldır. Amaç tamamen yardımlaşma olarak karşımıza çıkmaktadır.

 

Yerli ve yabancı yazılım telegram kanalları 

Yerli ve yabancı yazılım telegram kanalları mevcuttur. Yabancı dile hakimseniz bu yabancı yazılım telegram kanallarına da abone olabilirsiniz. Ne kadar çok bilgi o kadar adım önde yapar sizi. Günümüzde yerinde sayanların yok olup gittiğini görmekteyiz. Bu kadar sosyalleşmeye ortam olan bir teknoloji çağında içine kapanık olmak büyük eksiklik olacaktır. Sunulan hizmetleri iyi değerlendirmek ve değişimlere açık olmak gerekmektedir. Hem bireysel hem kurumsal olarak bu değişime ayak uydurmak zorunlu bir hal almıştır. Yeni yetişen nesil kaba bir tabir ile gümbür gümbür gelmektedir. Yeni nesil öğremeye açık, değişimi isteyen bir nesildir. Bu yeni nesle uyum sağlamak gerekmektedir. Örgütlerde artık yeni nesilleri görmekteyiz. Ne kadar atik olduklarını ve ne kadar pratik düşündüklerini görmekteyiz. Onların gerisinde kalmak demek yok olmak demektir. Aynı yerde saymamak için de teknolojiye ayak uydurmak gerekmektedir.

Yazılım telegram programları öğrenemeye açık üyeler için oldukça başarılı bir programdır. Bilgi paylaşımı ile bilinçlenmenin yanında sosyalleşerek bir çevre edinmenin de en sağlıklı yoludur. Bu sebep ile telegram tüm dünyada kullanılan en iyi programlardan biri haline geldi. Normalde iletişim için whatsapp yeterli gelirken telegram uygulaması sayesinde aslında yeterli olmadığı ortaya çıkmıştır. Üye kendi tercihine göre ayarladığı konulardaki telegram kanallarına abone olarak bilgi kirliliğinden kurtulmaktadır. Böylece zamandan tasarruf edildiği gözlemlenmektedir.