Kripto Para Telegram Kanalları


Kripto Para Telegram Kanalları Kategorisindeki Telegram Kanalları Listesi.
Bu kategoriye daha fazla Telegram Kanalı ekleyebilirsiniz! Yeni Kanal Ekle

Filtreleme
CRYPTOmaster💰
CRYPTOmaster💰 Telegram Kanalı
1 Üye | ✔ Öne Çıkan
(0)
TÜRKİYE PUMP GRUBU 🇹🇷
Türkiye Pump Grubu 🇹🇷 Telegram Kanalı
1.658 Üye | ✔ Öne Çıkan
(2)
Kripto Merkezi
Kripto Merkezi Telegram Kanalı
1 Üye | ✔ Öne Çıkan
(1)
Pumps Crypto 🌍
Pumps Crypto 🌍 Telegram Kanalı
1.144 Üye | ✔ Öne Çıkan
(1)
RocketCrypto TR Signals
RocketCrypto TR Sinyal Alım-SatımTelegram Kanalı
871 Üye | ✔ Öne Çıkan
(4)
Kripto Alfa
Kripto Alfa altcoin al-sat sinyal Telegram Kanalı
1 Üye | ✔ Öne Çıkan
(0)
Coinci DeDe (coin ,Borsa,hisse)
Coinci DeDe (coin ,Borsa,hisse) Telegram Kanalı
607 Üye
(0)
YAXO Trader
YAXO Trader Telegram Kanalı
74 Üye
(0)
Airdrop Paylaşımları 🇹🇷
Airdrop Duyurularının Yapıldığı Telegram kanalı.
14 Üye
(0)
Kripto Para Analiz
Kripto Para Analiz Telegram Kanalı
638 Üye
(0)
NOVA | KRİPTO SİNYAL
NOVA | KRİPTO SİNYAL Telegram Kanalı
2.108 Üye
(0)
V for Hack
V for Hack Telegram Kanalı
1.192 Üye
(0)
✨Bitbiriktir 📡Signal BETA | ÜCRETSİZ
✨Bitbiriktir 📡Signal BETA Free Telegram Kanalı
154 Üye
(0)
Türk Coin Sohbet
COİN Sohbet Telegram Kanalı
1 Üye
(0)
MonteCrypto4 Sohbet
Hep beraber piyasada hareket edip ortak kazanç sağlıyoruz.
1 Üye
(0)
Binance Trade Türkiye
Binance Trade Türkiye Telegram Kanalı
1 Üye
(1)
Kripto Sinyal VIP™️
Kripto Sinyalı™️ Telegram Kanalı
8 Üye
(0)
AirDrop Tracker TR⚡️
AirDrop Tracker ⚡️ Telegram Kanalı
183 Üye
(0)
YTD : Yatırım Tavsiyesi Değildir
YTD : Yatırım Tavsiyesi Değildir sizler için kripto para haberleri derleyip sunuyoruz üzerine birazda Airdroplardan bahsediyoruz
1.088 Üye
(0)
bfmedia.io
Blockchain teknolojisi ve üzerinde geliştirilen kripto para sektörü ile ilgili güncel haberlerden haberdar olun !
167 Üye
(1)
Kripto Avcısı
Kripto Avcısı (Kripto paraları avlıyoruzzz)
1 Üye
(0)
Bitcoin Farmers
Bitcoin Farmers Telegram Kanalı
1 Üye
(0)
Analiz Türkiye
Trading Türkiye Telegram Kanalı
16.149 Üye
(0)
JEToncoin
JEToncoin Telegram Kanalı
1.022 Üye
(0)
Crypto yusuf
Crypto yusuf Telegram Kanalı KANALIMIZ YENİDİR BU KISA SUREDE COK KISIYE PARA KAZANDIRDIK ALLAHA ŞÜKÜR DEVAMDA EDİYORUZ..
323 Üye
(1)
KRİPTO KAZANÇ REHBERI GURUBU
KRİPTO KAZANÇ REHBERI GURUBU Telegram Kanalı
1 Üye
(1)
💰Kripto Tutkunu💰
💰Kripto Tutkunu💰 Telegram Kanalı
54 Üye
(1)
BtcMusluk Bitcoin Dünyası ve Musluk Sistemi
BtcMusluk Bitcoin Dünyası ve Musluk Sistemi Telegram Kanalı
175 Üye
(0)
Kripto Patronları
MERHABA BU GRUP ANALİZLER VE SİNYALLER İÇİN AÇILMAMIŞTIR. KENDİ YAPTIĞIMIZ İŞLEMLERİ VE GRAFİKLERİ SİZLERLE PAYLAŞIYOR OLACAĞIZ. UMUYORUZ Kİ SİZ DE BU
1.779 Üye
(5)
🎁🎟YourAirDrop🎟🎁
🎁🎟YourAirDrop🎟🎁 kripto ücretsiz airdrop Telegram Kanalı
141 Üye
(1)
Airdrops
Airdrops Telegram Kanalı
7.548 Üye
(1)
Airdrop Engineers
Kanalda Düzenli Olarak Para Kazanak İçin Kripto Para İle İlgili Gönderiler Yaplaşılıyor.. Airdrop Engineers Telegram Kanalı Earn Money
222 Üye
(1)
TrendKoin
TrendKoin kripto para Telegram Kanalı
3.779 Üye
(3)
ÜCRETSİZ KAZANÇ YOLLARI 🇹🇷
ÜCRETSİZ KAZANÇ YOLLARI 🇹🇷 Telegram Kanalı
1 Üye
(1)
CRYPTO TRON
CRYPTO TRON FORSAGE Telegram Kanalı
1 Üye
(1)
💰CRYPTO💵 🇦🇿AZERBAYCAN🇦🇿 xeber ve sohbet, yatirimli ve yatrimsiz qazanc.
💰CRYPTO💵 🇦🇿AZERBAYCAN🇦🇿 xeber ve sohbet Telegram Kanalı
1 Üye
(1)
Ücretsiz kazanç yolları🇹🇷
Ücretsiz kazanç yolları🇹🇷 Telegram Kanalı
59 Üye
(4)
ÇEKİM 🇹🇷🇹🇷KANİTLİ🇹🇷🇹🇷 UYGULAMA 🇹🇷🇹🇷LİNKLERİ🇹🇷🇹🇷 ENGİN GENÇ
ÇEKİM 🇹🇷🇹🇷KANİTLİ🇹🇷🇹🇷 UYGULAMA 🇹🇷🇹🇷LİNKLERİ🇹🇷🇹🇷 ENGİN GENÇ Telegram Kanalı
63 Üye
(1)
ÜLKÜCÜ HACK TİM🇹🇷🇦🇿🇰🇬🇹🇲🇰🇿🇺🇿
ÜLKÜCÜ HACK TİM🇹🇷🇹🇷🇹🇷 Telegram Kanalı
1 Üye
(1)
Airdrop Adam
Airdrop Adam Telegram Kanalı Gerçek airdroplardan haberdar olmak istiyorsanız onlarca kanala girmenize gerek yok! No1Airdropman Size Yeter.
5 Üye
(1)
İnternetten Para Kazanma|Sohbet Yardımlaşma🇹🇷💬🇹🇷
İnternetten Para Kazanma|Sohbet Yardımlaşma🇹🇷💬🇹🇷 Telegram Kanalı
1 Üye
(0)
BİTCOİNLOJİ
KRİPTO PARA VE SOHBET KANALI
1 Üye
(0)
KAZANÇPARK
KAZANÇPARK Telegram Kanalı
1 Üye
(1)
AİRDROP TÜRKİYE
AİRDROP TÜRKİYE Telegram Kanalı
1.018 Üye
(3)
Kripto Yorum-Analiz
Kripto Yorum-Analiz Telegram Kanalı
1 Üye
(1)
İnternetten Kazan
İnternetten Kazan Telegram Kanalı
1 Üye
(1)
KripToKent
KripToKent Telegram Kanalı
81 Üye
(1)
İnternetten para kazan
İnternetten para kazan Telegram Kanalı
135 Üye
(0)
TeknoKazanc Sohbet
Yatırımsız Kazanç Tavsiyesi Telegram Kanalı
1 Üye
(0)
Bitcoin Altcoin Türkiye
Bitcoin Türkiye – Kripto Bilgi Paylaşımı ve Sohbet Grubudur.
1 Üye
(0)
Para Kazandırma Grubu
Kripto Para Airdrop Paylaşım ve Kazanma Grubu
1 Üye
(0)

Kripto Para Telegram Kanalları

Kripto para, işlemlerini güvenilir bir şekilde yapmak için şifreleme yöntemi kullanan, çalışma şekli olarak karşımıza çıkmaktadır. Nakit paraya ikame edilen bir değişim aracı şeklinde oluşturulmuş bir dijital ve sanal çalışmadır. Teknoloji çağında yaşarken ve teknolojinin gelişimi hız kesmeden devam ederken sadece nakit para ile işlem yapılmamaktadır. Hatta ileri bir seviyede nakit para belki de hiç kullanılmayacaktır. Şu an için ütopik bir düşünce olarak gelse de ilerisi için olabilirliği oldukça yüksek bir senaryodur.

 

 

Kripto Para Telegram Kanalları Listesi

 

Telegram, internet ile çalışmaktadır. Akıllı cep telefonlarda, internete giren tablet veya bilgisayarlarda telegram programı kullanılabilmektedir. WhatsApp tarzı programlara alternatif olarak hazırlanan bu program günümüze en çok kullanılan programlar arasında yerini almıştır. Telegram programı bir iletişim aracı olarak tasarlanmıştır. Telegram grupları ya da telegram kanalları oluşturularak a dan z ye her konuda bilgi sahibi olabilmeniz adına paylaşımlar yapılmaktadır. Fikir alışverişleri sayesinde ufkunuzun genişlediğini hissedeceksiniz. Teknolojinin bu denli ilerlediği bir dönemde eğitimi de online olarak almaktayız. Eğitimin yanı sıra artık e-ticaretin de gelişmesi ile internet üzerinden iş yapılmaktadır. İnsanlar alışverişlerini dahi internet aracılığı ile yapmaktadır. Burada teknolojinin katkısı yanında dünyada yaşanan salgının da payı büyüktür. Artık bir şekilde herkes çağa ayak uydurmak zorunda kalmıştır. Dedelerimizin bile ellerinde akıllı telefonlar var. Görüntülü arayarak özlemlerini gidermektedirler. Durum böyle olunca telegram gibi güvenilir ve geniş kitleye hitap eden uygulama bir anda en çok kullanılan program olmuştur.

Telegram kanalları aracılığı ile istediğiniz her konuda bir kanala ulaşabilirsiniz. Herhangi bir kanalın linkine tıklamak sureti ile o kanala abone olabilirsiniz. Telegrama üye olabilmek için bi cep telefonu numarasına ihtiyacınız vardır. Telegramı indirdikten sonra tercihinize bağlı olarak profil fotoğrafı ekleyebilirsiniz. Bu profil fotoğrafı diğer üyelerin sizi tanımasını sağlayacaktır. Profil fotoğrafı yanında ad ve soyadınızı da eklemeniz yeterli olacaktır.

Türkiye'de özellikle kripto para sektörüne olan ilgi ve alaka hız kesmeden büyümeye devam etmektedir. Bu ilgi ve alaka neticesinde sektöre yeni başlayan ve konudan haberi olmayan ya da çok az olan yatırımcı sayısı da çoğalmaktadır. Bir şekilde birikimini değerlendirmek isteyen herkes için ideal olan kripto para telegram kanalları bulunmaktadır. Bu kanallar aracılığı ile de paranızın değerini arttırabilir, daha çok bilgi ve birikime sahip olabilirsiniz.

Kripto para telegram kanalları da kendi içinde çeşitlenmektedir. Bu kripto para telegram kanallarından olan kazanç rehberi duyuru telegram kanalı airdroplar, bountyler ve kriptopara kazanç yöntemleri hakkında bilgiler yayınlamaktadır. Kripto para kazanç yöntemleri hakkında yararlı bilgiler paylaşılmaktadır. Bitcoin kazanmanın yolları hakkında admin tarafından paylaşım yapılmaktadır. Bunun yanı sıra Altcoin ve Ethereum kazanmanın da tüyolarından söz edilmektedir. Ücretsiz bir şekilde kazanç yolları hakkında bilgiler gönderilmektedir. En güncel airdrop ve bounty bilgileri bu kanal aracılığı ile siz değerleri abonelere sunulmaktadır. Kazanç rehberi duyuru telegram kanalı airdroplara dağıtımı gerçekleşene kadar takipte kalarak bilgi paylaşımı yapmaya devam etmesi sebebi ile en çok tercih edilen kanallardan biridir.

Yerli ve yabancı yazılım telegram kanalları vardır. Toplamda 9 farklı ülkede haber sitesi olan BeInCrypto takımı tarafından yönetilmekte olan BeInCrypto Trading Türkiye kanalı çok fazla ilgi görmektedir. Bunun uyanında sınırlı sayıda üyenin kabul edildiği ve tamamı ücretsiz olan BeInCrypto Türkiye Premium Group kanalına üye olabilmek için ekip yöneticileri ile iletişime geçmek sureti ile kanala abone olabilirsiniz.

Bir başka kripto para telegram kanalı ise Kripto Teknik ekibi Altuğ İşler ve Oytun Es tarafından faaliyete geçirilen bir telegram kanalıdır. Kripto Teknik ekibi telegram kanalı, Türkiye bulunan kripto para yatırımcılarının piyasa manipülasyonundan uzak, keyifli bir sohbet edilebilen ve bilgi gönderilerinin olduğu bir kanal niteliği taşımaktadır.

Kripto para telegram kanallarının kuruluş amaçları birbirine benzerdir. Bu kanallar finansal okul yazarlık, teknik ve temel analiz etmek, strateji vb. konularda üyeleri bilgilendirmek ve bilinçlendirmek. Bunların yanı sıra bilinçli yatırım konusunda bilgi alışverişi yapmaktır. Ekosisteme katkı sağlayarak birikimi olan üyeler için yatırım seçenekleri sunmaktadır. Günümüzde fazlası ile gündem olarak karşımıza çıkan kripto paralar gelişmeleri üyelerine aktarmak amacındadır.

Türkiye de kripto para alanında en fazla yatırımcıya sahiptir. Bu sebep ile aktif olarak faaliyette olan bir kanal oluşmuştur. Telegram hakkında bilgi ve bilincin artması, kripto para telegram kanallarına olan talebinde artmasına neden olmuştur. Talep yoğunluğunun olması sebebi ile birçok kripto para telegram kanalları karşımıza çıkmaktadır. Bunun yanında kripto paralar ile ilgili uzman analizlerinden, güncel haberlerden ve fiyat güncellemelerinden haber almanız için yapmanız gereken aktif bir şekilde kripto para telegram kanalını takipte kalmanızdır. Böylece az da olsa birikime sahip olmanız halinde o birikiminizi katlayarak çoğaltmanız mümkün olacaktır. Bu işlemler ve bilgiler de ücret almadan yapılmaktadır. En avantajlı kısmı da budur aslında.