Oyun Telegram Kanalları


Oyun Telegram Kanalları Kategorisindeki Telegram Kanalları Listesi.
Bu kategoriye daha fazla Telegram Kanalı ekleyebilirsiniz! Yeni Kanal Ekle

Filtreleme
@alperengazioglu PUBGM HESAP ALIM & SATIM GLOBAL PUBG MOBİLE GLOBAL HESAP SATILIR. GÜVENİLİR TEK ADRESTİR. UCUZ FİYATLI...
1.468 Üye
(0)
CIA HACK Telegram Kanalı...
477 Üye
(0)
Ugamba Dayı'nın Yeri Telegram Kanalı...
172 Üye
(0)
Sait34 Pubg Config Kanalı...
659 Üye
(0)
🇹🇷PUBG HESAP ALIM SATİM🇹🇷🇺🇿🇦🇿🇩🇪 Telegram Kanalı...
11.043 Üye
(0)
🎮⚡HESAP DÜNYASI⚡🎮 Telegram Kanalı...
21 Üye
(0)
LAREX HACK Pubg Mobile Android İos Emülatör Hileleri (VİP Hileler %100 Bansız)...
11 Üye
(0)
🎮⚡OYUN VALESİ⚡🎮 Telegram Kanalı...
18 Üye
(0)
ikoshams Store 🇦🇿 Telegram Kanalı...
2.032 Üye
(0)
CAN HACK CHANNEL Telegram Kanalı...
58 Üye
(0)
~ PUBG ~ VİP ~ HACK ~ Chanel ~...
11 Üye
(0)
XORY HACK Telegram Kanalı...
76 Üye
(0)
XCoder Telegram Kanalı...
2.848 Üye
(0)
GTAAlpha_Mobile⚜️ Telegram Kanalı...
14.615 Üye
(0)
PUBG HACK...
162 Üye
(0)
HİLECİM BURDA 🔱 Telegram Kanalı...
953 Üye
(0)
Bedava Pubg Mobile Hesapları ve ücretsiz bansız hileler mevcuttur 😈⚡...
429 Üye
(0)
🐺JAGUAR GAMİNG🐺 Telegram Kanalı...
21 Üye
(0)
PUBG HİLELERİ...
152 Üye
(2)
𝙺𝚄𝙿𝙾𝙽 𝚂𝚃𝙾𝚁𝙴 ( 𝚆𝚒𝚗𝚒𝚘𝚜 & 𝚂𝚑𝚊𝚛𝚙𝚜𝚑𝚘𝚘𝚝𝚎𝚛 𝚍𝚎...
6.655 Üye
(1)
ResadGames Telegram Kanalı...
20 Üye
(1)
KlausHack Telegram Kanalı...
24 Üye
(0)
*ROWS HACK Telegram Kanalı ✔️PUBG MOBİLE VE PUBG MOBİLE LİTE HİLELER BANSIZ HİLELERİ YAPAN BENİM SİZLERİ BEKLİYOR...
34 Üye
(0)
Valorant tr Telegram Kanalı...
86 Üye
(0)
OYUN KANALI | ⚔️ Telegram Kanalı...
24 Üye
(0)
Wild Rift TÜRKİYE 🇹🇷🇹🇷 Telegram Kanalı...
188 Üye
(0)
DiaStore Oyun hileleri ios...
17 Üye
(0)
⚜️WinİOS,♦️, SharpShooter 🔱 Return of the legend ♦️ Telegram Kanalı...
408 Üye
(1)
Android Fırsat Uygulamalar Telegram Kanalı...
374 Üye
(1)
Unity Türkiye⚡️🇹🇷 Telegram Kanalı...
158 Üye
(1)
Oyun gurubuna hoş geldiniz. Merhaba arkadaşlar binlerce oyunları ücretsiz oynamak için aramıza katılabilirsiniz. iyi oyunla...
260 Üye
(1)

Oyun Telegram Kanalları

Dönemin en çok kullanılan programlarından biri olan telegram, her kesimden insanın ilgisini çekmektedir. Telegram programını indirmek ve hesap oluşturmak çok kolaydır. Telegram uygulamasını indirmek için ilk olarak akıllı telefonunuza, tabletinize ya da bilgisayarınıza Telegram programını indirmeniz gerekmektedir. Sonraki adım olarak aktif olarak kullanmakta olduğunuz cep telefonu numaranızı girdiğinizde size bir mesaj gelecektir. Bu mesajda telegram üyelik kodu paylaşılacaktır.

Gelen telegram üyelik kodunu telegram programında istenilen kısma yazdığınızda ekranınıza profil fotoğrafı ekleme seçeneği çıkacaktır. Bu üyenin kendi tercihine bağlı olarak eklenebilir ya da geç butonuna tıklanabilir. Profil fotoğrafı eklemeniz halinde diğer üyeler kiminle muhatap olduğunu görecektir. En son olarak isim ve soy isminizi ilgili kısma yazmak sureti ile işleminizi tamamlamış olacaksınız. Anlık mesajlaşma, anlık sesli ve görüntülü konuşma programınız aktif hale gelecektir. Daha sonrasında istediğiniz telegram kanalına veya telegram grubuna üye olabilirsiniz.

 

 

Oyun Telegram Kanalları Listesi

Oyun meraklılarının en çok tercih ettiği kanal hiç kuşkusuz oyun telegram kanallarıdır. Yediden yetmişe herkesin bir şekilde tercih ettiği oyun muhakkak vardır. Özellikle bu pandemi döneminde herkesin evlerde kalmak durumunda olması sebebi ile bir şekilde evde kendileri için boş zaman değerlendirme aracı olarak oyunlar karşımıza çıkmaktadır. Teknoloji çağında yaşarken de bu tür uygulamalara alışılmış olunmaktadır. Oyun telegram kanalları oyun severlerin buluştuğu bir mecradır. Bu oyun telegram kanalları sayesinde online olan oyunlardan daha çok zevk alındığı test edilmiştir. Bu sebep ile oyun telegram kanalları birçok çeşit olarak karşımıza çıkmaktadır.

En son çıkan oyunları oyun telegram kanalları aracılığı ile bu oyunlar hakkında bilgi sahibi olabilir, bu yeni çıkan oyunları oyun tarzlarına göre bir karşılaştırma imkânı bulabilirsiniz. Bunların yanı sıra oyun hesap satışı yapmakta özgürsünüz. Oyunda ilerledikten sonra oyunun alıcısı çok olacaktır. Bu oyun telegram kanalları ile de satış işlemini yapabilirsiniz. Kanalda bulunan herkesin ilgi alanı oyun olduğu içinde kimse rahatsızlık duymayacaktır. Bazı forumlarda ya da gruplarda konu kargaşası mağduriyeti yaşayanlar için bu oyun telegram kanalları oldukça avantajlıdır. Sadece istediğin konu hakkında bilgi almak için ilgi alanına göre telegram kanallarından birine abone olabilirsin. Böylece diğer konular ile zaman kaybı yaşamamış olursun.

Oyun telegram kanalları aracılığı ile oyun paraları ticareti yapabilir, oyun hesap satışları ve oyundaki seviyeler ve bu seviyelerin nasıl geçileceğine dair detaylı bilgiler kazanmanız oldukça kolaydır. Bu kanallar sayesinde hem admin hem de abone olan kullanıcı yarar sağlamaktadır. Bir nevi bilgi paylaşım ağıdır.

Oyun telegram kanallarına katılım oldukça kolaydır. Kanal adı altında olan paylaşılmış linkler aracılığı ile bu linklere tıklamak sureti ile açılan link penceresinden istediğiniz kanalara direkt olarak katılım sağlayabilirsiniz. Oyun telegram kanalları aracılığı ile oyun aleminde sizinle birlikte aynı oyunu oynayan aboneler ile iletişim halinde olabilirsiniz. Kanalın admininin paylaştığı tüyoları kullanarak oyunun seviyelerini eğlenerek geçebilirsiniz.

Her oyunun adına bağlı olarak oyun telegram kanalları bulunmaktadır. Kendi oynadığınız oyun telegram kanalına girerek daha çok zamandan tasarruf sağlamış olursunuz. Bunun yanında yeniliklere açık bir bireyseniz yeni oyun önerilerini de değerlendirebilirsiniz. Böylece önerilen oyunu deneyerek daha çok eğlenme şansını yakalayabilirsiniz.

Bazı durumlarda telegram kanalları adminleri kampanyalar yaparak siz değerli abonelerini de bu kampanyayı kazanma fırsatı sunmaktadır. Amaç tamamen eğlenerek kazanma şeklinde karşımıza gelmektedir.

Oyun telegram kanalları, oldukça tercih edilen kanal olması sebebi ile çok fazla çeşide sahiptir. Her oyuna ait kanal oluştuğu gibi genel oyun kanalları da mevcuttur. Bunlara örnek vermek gerekirse oyun kafe adlı telegram kanalında belli saat aralıklarında adin tarafından paylaşım yapılarak oyun direktifleri verilmektedir. Mesela, saat 21.00 ile 22.00 saat aralığında vampir köyü adlı oyunu oynanacaktır, herkes online olsun şeklinde. Böylece online oyun oynarken tanımadığın insanlar olacak. Fakat iletişim halinde olabileceksin. Diğer bir oyun telegram kanalı ise oyunkonseyi.com kanalıdır. Bu kanalda ise anlık ve en güncel oyun haberleri siz değerli abonelerine sunulmaktadır. Kısacası kişinin zevk ve tercihine göre çok çeşit oyun telegram kanalı bulunmaktadır. Her kanalın altında da içerikte ne tür şeyler paylaşıldığı küçük bir not şeklinde yer almaktadır. Kanalın içeriği hoşunuza gitmemesi halinde o kanala üye olmayabilirsiniz. Onun yerine farklı kanal içeriklerine göz gezdirebilirsiniz. Çok rahatlıkla kullanılan telegram kanallarına üye olduktan sonra da abonelikten kolaylıkla çıkabilirsiniz.

Oyun telegram kanallarına paylaşılan link aracılığı ile tıkla ve katıl butonu ile katılabilirsiniz. Özellikle yeni çıkan oyunların linkleri de oyun kanallarında paylaşılmaktadır. Bu kanallar aracılığı ile de yeni çıkan oyunları takip edebilirsiniz. Kendinize oyun için zaman aralığı oluşturabilirsiniz. Bu saati belirlerken muhakkak oyun telegram kanallarının paylaşım yaptığı saat aralığını tercih etmelisiniz. Amaç tamamen oyunda eğlenme dozunuzu arttırmaktır. Tek başına oyunlar bazen sıkıcı olabilmektedir. Bu sıkıcılığın önüne geçmek temel amaçtır.