Haber Telegram Kanalları


Haber Telegram Kanalları Kategorisindeki Telegram Kanalları Listesi.
Bu kategoriye daha fazla Telegram Kanalı ekleyebilirsiniz! Yeni Kanal Ekle

Filtreleme
Uzunköprüm.com Telegram Kanalı...
40 Üye
(0)
SON DEPREMLER Telegram Kanalı...
906 Üye
(1)
**Güncel haberlerin tek adresi!...
6 Üye
(0)
RED-HABER Telegram Kanalı...
3 Üye
(0)
İmsplicate MAG ; Tüm dünya üzerinden sanatçılar, ünlüler ile ilgili haberler ve konserler...
3 Üye
(0)
Kurşun Haber Telegram Kanalı...
3 Üye
(0)
Ukrayna/Rusya Canlı Haber Telegram Kanalı...
10 Üye
(1)
PATRIOTS Telegram Kanalı...
770 Üye
(0)
Gündemin içyüzü Telegram Kanalı...
30 Üye
(2)
Qarabağ FK News Telegram Kanalı...
3.482 Üye
(1)
Gazeteci Erkin Öncan'ın Telegram Kanalı....
6.949 Üye
(0)
Haber Türkiye Telegram Kanalı...
2.145 Üye
(1)

Haber Telegram Kanalları

Gündemi takip etmeyi sever misiniz? Ulusal ya da uluslararası dünyada neler olmuş merak eder misiniz?

Peki, hem Telegram kullanırken hem de tüm dünya haberlerinde haberdar olmak ister misiniz?

 

O zaman buyurun yazımızı okumaya.

Bir gün içerisinde ülkede ve tüm dünyada pek çok şey olmaktadır. Bu yüzden tek bir gün bile haberleri, gündemi takip etmediğiniz zaman anında değişen dünyaya ayak uydurmanız zorlaşır.

Saniyelik olaylar bir anda olur ve o gün içerisinde haberi yapılır. Bu haberleri her gün takip etmeyi seven biriyseniz eğer tüm haberleri anında takip etmenin ne kadar zor ve istek gerektiren bir iş olduğunu bilirsiniz.

Ülkenizdeki haberleri bir şekilde takip edebilirsiniz. Dili sizinle aynıdır, yaşanılan ülke sizinle aynıdır ve bu yüzden alışkanlık sayesinde hemen olaylara adapte olabilirsiniz. Haber sitelerinde dolandığınız zaman az da olsa fikir edinebilirsiniz.

Ama gelin görün ki eğer tüm dünyada olan biten tüm haberleri bilmek isterseniz iş biraz daha sıkıntılı bir süreç halini almaktadır.

Öncelikle bir ülkedeki haberi takip edebilmeniz için o ülkede konuşulan dili bilmeniz gereklidir. Eğer o ülkede konuşulan dili biliyorsanız problem yoktur zaten bir şekilde haberlerine, gazetelerine ulaşıp anlayabilirsiniz.

Ama eğer haberini izlemek veya gazetelerini okumak istediğiniz ülkenin dilini bilmiyorsanız işte artık o ülkenin haberlerini öğrenmek sizin açınızdan tam bir işkenceye dönüşmesi mümkün olacaktır.

Şöyle ki artık ülkemizdeki pek çok insan yabancı dil az da olsa bilmektedir. Artık İngilizce örneğin sıkça öğrenilen hatta ilkokuldan itibaren öğretilen yabancı dillerimizdir. Ama bu durumda da eğer İngilizce biliyorsanız sadece İngilizce haberleri ve gazeteleri inceleyebilirsiniz.

Ama maalesef ki dünya sadece İngilizce dilinden ibaret değil. Eğer siz dünya siyasetini, tüm ülkelerde yaşanan olayları bilmek istiyorsanız neredeyse tüm ülkelerin dillerini öğrenmeniz gerekmektedir. Eğer öyleyseniz, tüm ülkelerin dillerini biliyorsanız tebrik ederiz sizi!

Eğer tüm ülkelerin dillerini bilmiyorsanız ama tüm dünyada olup bitenden haberdar olmak istiyorsanız artık çeviri yapılmış haber videolarını, çevrilmiş farklı ülkelerin gazetelerini okumanız gerekir.

Bu da tabii ki çok kolay değildir. İlk önce tüm dünyadaki haber videolarını bulmak ve tüm haberleri tek tek izlemek pek denildiği kadar kolay bir iş değildir.

 Aynı şekilde tüm dünyanın gazetelerini de günlük okumak hem gazetelerin bulunabilirliğinin zorluğu hem de bulsanız bile tüm dünyanın gazetesini okumak saatlerinizi alacağı için pek yapılabilir bir aktivite olduğunu söyleyemeyiz.

Her şeyi konuştuk sizlerle ama bir sonuca ulaşamadık. Peki, tüm dünya haberlerini günlük takip etmek isteyen kişiler ne yapmalı?

 

  

 

 

Haber Telegram Kanalları Listesi

 

TÜM DÜNYA HABERLERİNİ TAKİP ETMEK MÜMKÜN MÜ?

Elbette tüm dünya haberlerini takip etmek hem de günlük bir şekilde gayet mümkün.

Peki, ama nasıl?

Tabii ki uygulamalar sayesinde. Uygulamalar biliyorsunuz ki çıktıkları günden itibaren bizi birbirimize bağlayan, hayatımızı kolaylaştıran aplikasyonlardır.

Şimdi de bu aplikasyonlardan biri sayesinde tüm dünyayı anında önünüze serebilmeniz mümkün. Hem de saniyeler içerisinde!

Peki, ama bu uygulama hangisi?

Hemen söylüyoruz. Tüm haber kanallarını, dünyada ve ülkenizde yaşanan tüm olayları kendi ana dilinizde size sunan uygulama tabii ki Telegram!

 

TELEGRAM ve HABERLERE ULAŞMA GÜCÜ

Telegram’ı daha önce kulandıysanız bilirsiniz içerisinde diğer uygulamalarda pek fazla gelişmemiş pek çok özelliği vardır.

Bunlardan biri de Telegram’ın grup kurma ve gruplara üye olma özelliğidir.

Telegram uygulamasının bu özelliği sayesinde tüm dünyayı takip edebilmeniz mümkün.

Örneğin, ülkenizde olan olayları mı takip etmek istiyorsunuz Telegram gruplarından ülke haberlerini bularak anında takip edebilirsiniz. Hem de en doğru haber kaynaklarından.

Ya da tüm dünyada olan olayları mı merak ediyorsunuz. Hemen Telegram yabancı haberler kanallarından herhangi birine üye olarak takip edebilirsiniz. Hem de yabancı dil bilen grup üyeleri sayesinde ana dilinize çevrilmiş olarak tüm dünya haberlerini bulabilmeniz artık çok mümkün.

O zaman iyi ki Telegram var, iyi ki haber Telegram kanalları var!

 

HABER TELEGRAM KANALLARINA ÜYE OLMANIN AVANTAJLARI NELERDİR?

Biraz önce sizlerle Telegram’ın haber kanalları sayesinde yerel ya da dünyada olan tüm haberlerden anında haberdar olacağınızı söylemiştik.

Peki, haber Telegram kanalları bu kadar mı? Haber Telegram kanallarının diğer haberleri veren uygulamalardan ne gibi avantajları vardır?

Gelin haber Telegram kanallarının diğer tüm haber uygulamalardan avantajlı ne gibi özelleri var öğrenelim.

Haber Telegram kanallarına üye olmanın avantajlarını sıralarsak:

  • Anında tüm dünya cebinizde!

Telegram haber kanalları sadece tek bir yeri takip etmez. Tüm dünya basınını, tüm dünya gazetelerini aynı anda takip ederek en yeni haberleri size sunmayı amaçlar.

Bu sayede dünyanın bir yerinde bir olay olsa anında Telegram haber kanalınızda olduğundan emin olabilirsiniz!

  • Haber mi oldu bildiriminiz hazır!

Telegram haber kanallarının en avantajlı özelliklerinden biri de anında size bildirimle haber vermesidir.

Yani dünyada o an o dakika bir olay mı yaşandı? Merak etmeyin Telegram haber kanalları sayesinde anında bildirimi size gelecektir.