Müzik Telegram Kanalları


Müzik Telegram Kanalları Kategorisindeki Telegram Kanalları Listesi.
Bu kategoriye daha fazla Telegram Kanalı ekleyebilirsiniz! Yeni Kanal Ekle

Filtreleme
Retrouvailles
Retrouvailles Telegram Kanalı en bilinmedik kaliteli şarkılar ve içeriği çok seveceğiniz dizi ve film kesitleri paylaşılmaktadır
12 Üye
(0)
Konusuz🕊🤍
Konusuz🕊🤍 Telegram Kanalı
627 Üye
(1)
𝘚𝘦𝘯𝘠𝘰𝘬𝘴𝘶𝘯𝘎𝘪𝘣𝘪🌈♥️
ᖇᗴTᖇOᕼIՏՏ🌈♥️ Telegram Kanalı
35 Üye
(0)
αηємσι
αηємσι Telegram Kanalı
58 Üye
(1)
V1P.BASS
V1P.BASS Telegram Kanalı
111 Üye
(1)
🖤SEVƏCƏYİN🌹MƏKAN🖤
🖤SEVƏCƏYİN🌹MƏKAN🖤 Telegram Kanalı
11 Üye
(1)
Şarkı Evreni #Karma
Şarkı Evreni Telegram Kanalı
255 Üye
(0)
𝐇𝐞𝐬𝐫𝐞𝐭𝐢𝐦𝐬𝐞𝐧✨🖤
𝐇𝐞𝐬𝐫𝐞𝐭𝐢𝐦𝐬𝐞𝐧✨🖤 Telegram Kanalı
25 Üye
(4)
Müzikol🎵
Müzikol🎵 Telegram Kanalı
301 Üye
(1)
Bass.pioner
Bass.pioner Telegram Kanalı
27 Üye
(0)
Huzur Müzikte Saklı
Huzur Müzikte Saklı Telegram Kanalı
318 Üye
(0)
🥀🎶HER ŞEY DAHİL🎶🥀
🥀🎶HER ŞEY DAHİL🎶🥀 Telegram Müzik Kanalı
1.666 Üye
(1)
MUZİK LORDU🎶
MUZİK LORDU🎶 Telegram Kanalı
23 Üye
(0)
TEKMILL
Tekmill Telegram Kanalı
1 Üye
(0)
𝐃 𝐑 𝐄 𝐀 𝐌 𝐋 𝐀 𝐍 𝐃 💫
𝐃 𝐑 𝐄 𝐀 𝐌 𝐋 𝐀 𝐍 𝐃 💫 Telegram Kanalı İçeride çok romantik paylaşımlar var🖤 Hepiniz davetlisiniz❤️
987 Üye
(1)
Akustik House
Akustik House Telegram Kanalı
219 Üye
(1)
Slow Şarkılar
Slow Şarkılar Telegram Kanalı
160 Üye
(1)
Audiophile Playlist (Misophonia) 📻
Yabancı Müzik Telegram Kanalı
2.388 Üye
(1)
Nostaljik Şarkılar
Nostaljik Müzik Telegram Kanalı
455 Üye
(1)
Müzik diyarı
Müzik Paylaşımı Telegram Kanalı
365 Üye
(0)

Müzik Telegram Kanalları

Telegram, internet ile çalışan, çoğunlukla akıllı cihazlarda kullanılan fakat tercihe bağlı olarak internete girebilen tablet ve bilgisayarlarda da telegram sistemi mevcuttur. WhatsApp, Messenger gibi programlara benzeyen bir iletişim aracıdır. Telegram, güvenli olarak anlık mesajlaşma, anlık sesli ve görüntülü konuşma servisidir.

Telegram programını kullanmak oldukça kolaydır. İzlenmesi gereken adımlar şu şekildedir:

  • İlk olarak akıllı cihazınıza, tabletinize ya da bilgisayarınıza Telegram programını indiriniz.
  • Daha sonrasında aktif olarak kullandığınız cep telefonu bilginizi girmelisiniz.
  • Akıllı cihazınızda kısa mesaj şeklinde Telegram üyelik kodu gönderilecektir. Bu gelen kodu telegram programında istenilen bölmeye yazmalısınız.
  • Profil fotoğrafı ekleyebilirisiniz. Bu fotoğraf sayesinde arkadaşlarınız sizi daha rahat bir şekilde tanıyacaktır. İsim ve soy isminizi ilgili bölmeye yazmalısınız.

Bu adımları tamamladığınızda böylece Telegram programına üyeliğiniz gerçekleşmiş olacaktır. Anlık mesajlaşma, anlık sesli ve görüntülü konuşma programınız aktif hale gelmiş olacaktır.

 

 

Müzik Telegram Kanalları Listesi

 

Telegram Kanal ve Grup Farkları Nelerdir?

  • Telegram kanallarında sadece adminler yani kanalı kuran kişiler bir şeyler paylaşabilirken gruplarda yöneticilerin yani grubu kuran kişilerin tercihine göre bu durum değişiklik gösterebiliyor. Yöneticinin tercihine göre grupta bulunan kişiler de bir şeyler paylaşabilir.
  • Telegram kanalı üye sayısı için bir sınırlama getirmemişken Telegram grubu 200.000 sayıdan fazla üye kabul etmemektedir.
  • Telegram kanalında paylaşımları gören kaç üye var olduğu görülmektedir ve bu görülmeyi kanalda bulunanların hepsi görebilmektedir. Fakat Telegram grubunda paylaşımları kaç üyenin gördüğü bilinmemektedir.
  • Telegram gruplarınızı sessiz moda almamış olursanız mesajlar sesli bir şekilde size gelmeye devam eder. Fakat Telegram kanallarında, kanal adminlerinin tercihine göre mesajlar size sessiz bir şekilde gönderilebilir.
  • Telegram gruplarının kullanımında çoklu iletişim için kullanım çoğunluktayken, Telegram kanalları tek bir adminin tüm üyelere paylaşımı şeklinde kullanım çoğunluktadır.

Aslında kullanım kolaylığı açısından Telegram grupları çoğunlukla anında cevap alabilmek ve karşılıklı konuşabilmek için tercih edilirken, Telegram kanalları sadece bir mesajı göndermek için tercih edilir. Aynı zamanda Telegram genel olarak sosyal paylaşım sitesi şeklinde de kullanılabilmektedir. Fakat burada yalnızca kanalına abone olduğunuz kişilerin paylaşımlarını görebilirsiniz.

Birçok telegram kanalı mevcuttur. Telegram spor paylaşımları kanalı, yemek tarifleri kanalı, Telegram güncel ve özet haberler kanalı ve daha bir sürü kanaldan söz etmek mümkündür. Kendi Telegram kanalınıza ait içerikler üretebilir, fotoğraf ve video paylaşabilirsiniz üyelerinizle. Bu kanallardan en çok kullanılan ve en çok üyesi bulunan kanal hiç kuşkusuz müzik telegram kanallarıdır.

Müzik telegram kanallarından bazıları şunlardır: Türkçe Pop Müzik Telegram Kanalı, Yabancı Müziklerin Paylaşıldığı Telegram Kanalı, Güncel Şarkıların Söz Yazı ve Videoları Telegram Kanalı, Karışık Müzik Telegram Kanalı ve daha bir sürü. Herkesin müzik zevkine göre telegram kanalları mevcuttur.

Müzik telegram kanalları sayesinde hem müzik zevkinize göre bir listeye sahip oluyorsunuz hem de müzik zevkiniz benzer olan arkadaşlar ediniyorsunuz. Müzik telegram kanalında adminin paylaşımlarını takip ederek daha fazla içeriğe sahip olabiliyorsunuz. Kanalınızı kendiniz kurup admin siz de olabilirsiniz. Böylece çok beğendiğiniz müzik parçalarınızı içeren bir liste hazırlar ve abonelerinize sunarsınız. Hatta müzik telegram kanalınızı istediğiniz bir forum ya da platformda paylaşabilir ve abone kitlenizi genişletebilirsiniz.

Müzik telegram kanalları aradığınızı bulmanıza olanak tanıyor. Yeni telegramı keşfettiğinizde bir çekimserlik oluyor insanda. Daha önce benzeri olmayan bir uygulama sonuçta. Fakat daha sonrasında fark ediyorsunuz ki tüm dünya telegramda toplanmış ve bir siz yokmuşsunuz. Çok geniş bir kitlenin kullandığı bir uygulamadır.

Müzik telegram kanalları ile muhteşem listelere sahip oluyorsunuz. Orada adminin bir paylaşımı ile bir anda herkes aynı şarkıyı dinliyor, farklı duygulara bürünüyor. En çok arabada müzik listesi ararken zorluk çekiyoruz. Artık aynı şarkıları döndürüp dinlemek çok bunaltıcı boyutlara gelebiliyor. Aslında birçok şarkı elimizin altında olmasına rağmen kulak zevkimize göre bir liste oluşturmak zor geliyor. Müzik telegram kanalları sayesinde çeşit çeşit müzik listeleri admin tarafından paylaşılmaktadır. Sadece müzik değil güncel haberler de adminin tercihine bağlı olarak paylaşılmaktadır.

Müziğin yanı sıra toplumsal bilinçlenme adına arada bir yaptıkları paylaşımlar bile oldukça faydalı olmaktadır. Adminin tercihine bağlı olarak hayvan hakları hakkında paylaşımlar gelmektedir. Burada önemli olan içerik hazırlamak. Teknoloji çağında yaşarken ve yediden yetmişe herkes interneti kullanırken telegram kanallarına katılarak ufkunuzu genişletebilir, kaliteli zaman geçirebilir, gündemi yakından takip edebilirsiniz. Çok fazla seçeneği olan telegram kanalları oldukça faydalı içeriklerde üretmektedir. Her gün yeni bir bilgi kanalına abone olmanız halinde daha önce hiç duymadığınız, genel kültürünüzü geliştirebilecek, ilginç bilgilere tek bir kanal üzerinden ulaşmış olacaksınız. Tek bir kanal üzerinden bütün içeriklere ulaşmak en azından zaman kaybı yaşanmasının önüne geçmektedir. Bin bir çeşit platform bulunmaktadır. Fakat bütün içeriklerin bir arada olduğu telegram kanalları gibisi yoktur. Güvenilirlik açısından da oldukça başarılı olan bu uygulama kullanıcılarından tam puan almayı başarmıştır.